Arkana Miłości Edycja Premium
Pudełko wymiary
18 x 24 x 5.5 cm
18 x 24 x 5.5 cm
Waga około
0.8 kg
Producent
Let's Play
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 18 lat
Liczba graczy
od 2 osób
Rok premiery
2013
Rok wydania
2014
Autor
Kamil Matuszak i Mateus Pronobis
Pudełko zawiera
* Arkana Miłości: Talia podstawowa
* Arkana Miłości: Kochankowie
* Arkana Miłości: Dominacja
* mata do gry
* opaska na oczy
* kajdanki
* 2 zapachowe świeczki Love
* prezerwatywa smakowa
* czerwone piórko
* instrukcja
Jest to samodzielna gra do serii Arkana Miłości

Opis

Czy macie ochotę przeżyć niezwykłą erotyczną przygodę? Arkana Miłości Edycja Premium sprawi, że będzie ona bardziej porywająca i zmysłowa niż zazwyczaj!

Arkanami Miłości każda gra wstępna będzie inna. Jak bardzo inna i zaskakująca? To zależy tylko od Was! Spotęgujcie podniecający element niepewności, jaki daje możliwość stworzenia dwóch talii kart w tajemnicy przed sobą. By maksymalnie zaspokoić Wasze potrzeby - możecie także stworzyć wspólną talię, wybierając spośród wielu namiętnych kart z pieszczotami, wyzwaniami, czy rozkazami. 

W świecie Arkan Miłości sami określacie poziom doznań, które mogą być delikatne i namiętne lub intensywne i zdecydowane. Z każdą minutą rośnie pożądanie podsycane intymną elegancją znajdujących się na kartach erotycznych zdjęć, które wykonali fotografowie pasjonujący się sztuką aktu.

To właśnie pasja sprawia, że Arkana Miłości spełnią Wasze oczekiwania, pobudzą do działania, przełamią nieśmiałość oraz rozwiną relacje w związku, gdyż były tworzone, by zaspokoić Wasze najbardziej zróżnicowane potrzeby. O magii i uroku Arkan Miłościprzekonało się już tysiące osób.

Właśnie dlatego Edycja Premium zawiera dodatkowo różne gadżety erotyczne. Może się okazać, że podczas gry odkryjecie coś niespodziewanego i nowego, co niebywale wzmocni rozkosz podczas tych pięknych, wspólnie spędzanych przez Was chwil. 

Jak gra się kończy? Jeśli się skusicie - dowiecie się z pewnością niebawem...

Nagrody i wyróżnienia

Pliki i strony związane z grą

Akcesoria do gry

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2013-07-21 17:57:54