Czarne historie 6
Pudełko wymiary
9.5 x 13.5 x 2.5 cm
9.5 x 13.5 x 2.5 cm
Waga około
0.2 kg
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
G3
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 12 lat
Liczba graczy
od 2 do 15 osób
Czas gry
od 10 do 40 min.
Edycja
1
Rok premiery
2010
Rok wydania
2013
Autor
Holger Bösch
Pudełko zawiera
*50 kart
*instrukcja
Jest to samodzielna gra do serii Czarne historie

Opis

Rozpracujcie zbrodnie krok po kroku!

„Czarne Historie 6” pozwolą wprowadzić w imprezowy klimat dreszczyk emocji. Jest to popularna gra, której niesłabnąca sława zapewniła kolejną mroczną odsłonę. W pudełeczku znajduje się 50 niesamowitych, makabrycznych zdarzeń- które uczestnicy muszą zrekonstruować…

Jak grać? Prosto. By rozegrać „Czarne Historie 6” potrzebujemy przynajmniej 2 osób (górny limit nie jest ustalony!). Jedna osoba- Mistrz Tajemnicy- odczytuje pozostałym graczom treść z wylosowanej karty. Sam zaś po cichu zapoznaje się z rewersem- przedstawiony jest tam, cały zarys wydarzenia, do którego pozostali muszą dojść poprzez zadawanie pytań. Uwaga! Cała zabawa polega na tym, że Mistrz Tajemnicy może tylko potakiwać i zaprzeczać- nie wolno mu udzielać wskazówek, czy odpowiadać pełnym zdaniem!

Banalne! Ale czy proste? „Czarne Historie 6” odsłonią przed Wami najczarniejsze intrygi i śmiertelne nieporozumienia. Wyjaśnią dlaczego troje ludzi przypłaciło śmiercią pocałunek pary. Odpowiedzą na pytanie jak niewinny spacer po lesie mógł doprowadzić Kobietę do zguby i czemu ratownik medyczny stał się oprawcą ofiary wypadku! Ty już wiesz?

Nagrody i wyróżnienia

Pliki i strony związane z grą

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2013-11-19 08:55:24