My Little Pony Shuffle
Pudełko wymiary
8 x 11.5 x 4.5 cm
8 x 11.5 x 4.5 cm
Waga około
0.1 kg
Ocena
5.57
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Cartamundi
Kategorie
gra karciana (Card Game)
gra dla dzieci (Children's Game)
Pozycja na BGG
16978
Ocena na BGG
5.57/10 na 34 głosy
Nazwa oryginalna
Shuffle My Little Pony
Mechaniki
rozmieszczanie elementów (Tile Placement)
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 5 lat
Liczba graczy
od 2 do 4 osób
Czas gry
od 10 do 20 min.
Rok premiery
2014
Rok wydania
2014
Autor
ASS Altenburger Spielkarten Cartamundi
Pudełko zawiera
*55 kart
*instrukcja
*bezpłatna aplikacja Shuffle do pobrania

Opis

Pomóż Księżniczce Celestii!

Drodzy wielbiciele Kucyków Pony! Oto wyzwanie dla Was! Księżniczka Celestia pogubiła kryształy, czy damy radę je odzyskać? Możemy to sprawdzić z nową grą karcianą z serii Shuffle- My Little Pony!

Gracze wcielają się w ulubione Kucyki z serii Pony, by zebrać swoje ulubione klejnoty. Celem gry jest zebranie jak największej ich ilości. Gotowi? Wszystkie karty z pudełeczka My Little Pony Shuffle tasujemy, a jedną odkryta kartę kładziemy na środku. Teraz zadaniem uczestników jest odkrycie wierzchniej karty ze stosu i dopasowanie jej do już leżącego na stole zbioru, tak by wszystkie krawędzie do siebie pasowały. Proste? Bardzo proste- ponieważ gra My Little Pony Shuffle jest skierowana przede wszystkim dla najmłodszych! Już pięcioletni fani serii Kucyków Pony są w stanie sami rozegrać partię!

A gdy zbieranie klejnotów staje się zbyt proste- My Little Pony Shuffle proponuje trudniejszy wariant gry. Planszę z kart układamy w kwadrat 4x4 i następne dokładane karty muszą być dokładane NA inne karty- tak by nic nie wyszło poza kwadrat! Ale pamiętajmy, że krawędzie muszą do siebie pasować! Dodatkową atrakcją My Little Pony Shuffle jest darmowa aplikacja, ułatwiająca liczenie punktów, podnosząca poziom trudności i zapewniająca obecność samej Księżniczki Celestii, która ogłasza zwycięzcę!

Nagrody i wyróżnienia

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2014-08-25 14:37:25