Activity Compact
Pudełko wymiary
17 x 24 x 4 cm
17 x 24 x 4 cm
Waga około
0.3 kg
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Piatnik
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 12 lat
Liczba graczy
od 3 do 16 osób
Czas gry
od 45 do 60 min.
Rok premiery
1993
Autor
Ulrike Catty, Paul Catty, Hans Führer, Maria Führer
Pudełko zawiera
* 110 kart
* 1 plansza
* 1 klepsydra
* 4 pionki
* 1 instrukcja
Jest to samodzielna gra do serii Activity

Opis

Mały wielki tytuł!

„Activity” to najsłynniejsza odsłona klasycznej wersji gry w kalambury. Zawsze świetnie się sprawdza na wyjazdach, spotkaniach towarzyskich, czy rodzinnych imprezach. Wszystko co potrzebne- to chętne i odważne osoby. Z Activity Compact możemy spróbować swoich sił w nieco odmienionej wersji.

Zmniejszoną plansze ustawiamy na środku, po podzieleniu się na drużyny, ustawiamy pionki na starcie- możemy rozpoczynać. W „Activity Compact” występują trzy formy przedstawienia hasła. Można o nim opowiadać, narysować je lub pokazać za pomocą pantomimy. Proste? No nie tak bardzo! Pokazanie „Pączka w maśle” wymaga nie lada wysiłku! A co dopiero narysowanie „Inteligencji Emocjonalnej”? Za każdym razem gdy zgadniemy hasło- pionek naszej drużyny przesunie się do przodu o zdobytą ilość punktów, determinując tym samym formę przedstawiania kolejnego kalamburu. Która drużyna pierwsza przejdzie na Metę wygrywa Activity Compact!

Zasady są proste, a salwy śmiechu gwarantowane! „Activity Compact” to gwarancja dobrej zabawy i odświeżenia kalambur! Niech starsi i młodsi na nowo zakochają się we wspólnym odgadywaniu haseł. Mała wersja pozwala podróżować Twojej ulubionej grze razem z Tobą. Na biwaku, na obozie, czy wycieczce szkolnej! Z nauczycielami, czy z rodzicami!

Nagrody i wyróżnienia

Pliki i strony związane z grą

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2014-10-22 16:54:36