Small World: W pajęczej sieci
Pudełko wymiary
16 x 20 x 4 cm
16 x 20 x 4 cm
Waga około
0.3 kg
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Days of Wonder
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 8 lat
Liczba graczy
od 2 do 5 osób
Czas gry
od 60 do 80 min.
Autor
Philippe Keyaerts, Andrew Capel, Alex Gurski, Bill Gurski, Randy Pitchford
Pudełko zawiera
* 3 nowe rasy i ich znaczniki
* 3 nowe cechy
* instrukcja
Jest to dodatek do serii Small World

Opis

Pomysłowość fanów nie zna granic!

Już i tak zapełniony świat Small Word udostępnił miejsce zupełnie nowym mieszkańcom! „W pajęczej sieci” to dodatek do popularnej gry planszowej o kontrolowaniu terytorium zwiększający różnorodność ras i cech.

Co czeka nas nowego w „Small World- W pajęczej sieci”? Populacje Skagów- rasy, która wraz z podbojem terenów gromadzi drogocenne punkty zwycięstwa; Mrozianki- które wprowadzają na planszę Zimę, oraz Procoludki- odważnych mieszkańców potrafiących podbijać co drugi teren! To nie wszystko „Small World- W pajęczej sieci” wprowadza również unikatowe cechy. Lawotwórczość- zabezpiecza granice; Naśladowcze rasy dadzą wybraną przez gracza korzyść; natomiast Wskrzeszające pozwolą wrócić rasie wymarłej- w dogodnym momencie!

Gotowi na nowy wymiar Small World? „W pajęczej sieci” zostało w całości zaprojektowane przez fanów gry planszowej. A wydawca znający potrzeby wielbicieli- dołączył do rozszerzenia pudełeczko- pomagające segregować i bezpiecznie przetrzymywać żetony. Niech unikatowe sztandary załopoczą nad planszą. Czeka nas kolejne strategiczne wyzwanie!

Nagrody i wyróżnienia

Akcesoria do gry

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2014-11-04 15:25:21