Bright Future (edycja polska)
Pudełko wymiary
19.5 x 25.5 x 5.5 cm
19.5 x 25.5 x 5.5 cm
Waga około
1 kg
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Ogry Games
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 12 lat
Liczba graczy
od 2 do 5 osób
Czas gry
od 20 do 120 min.
Rok premiery
2015
Rok wydania
2015
Autor
Radomir "Gadina" Mirchev
Pudełko zawiera
* 12 Dwustronnch Kart Bohaterów
* 6 kart Ludzi i 6 kart Mutantów
* 48 Kart Sprzętu
* 24 karty broni
* 24 karty pancerza
* 36 Kart Lokacji
* 16 Kart Tuneli
* 16 Kart Mapy
* 106 żetonów
* Podręcznik z zasadami gry

Opis

Sami tego chcieliśmy!

Sprowadziliśmy na świat zagładę i teraz musimy sobie z nią radzić. „Bright Future” to postapokaliptyczna wizja Ziemi od Ogry Games. Wcielając się w ocalałego przedstawiciela ludzi, bądź mutantów staramy się przeżyć i zostać Legendą! Ale czy to co ocalało zapewni nam sławę i przetrwanie?

Do „Bright Future” zasiąść może od 1 do 5 graczy, w wieku co najmniej 12 lat. Wszystko zależy od wybranego wariantu. „Bright Future” to przygodowa mieszkanka planszowo-karciana z aż 3 możliwościami rozgrywki. Pierwszy z nich to „Tunel Władzy” standardowy tryb rywalizacji na 1 do 5 osób. Będziemy próbowali zdobyć silną pozycje w społeczeństwie poprzez wykradzenie zagubionych w bunkrze dyskietek. Wykorzystując specjalne zdolności bohaterów (zarówno ludzi jak i mutantów) oraz wyposażenia, staniemy do wyścigu w mrocznych tunelach. Zagrożenie będzie czaiło się w klaustrofobicznej ciemności bunkra przed nami, jak i za plecami. W tym wariantem zagrożeniem są także towarzysze gry. Drugą opcją „Bright Future” jest wariant kooperacyjny dla 2 do 4 osób. W nim, wspólnymi siłami, będziemy przemierzać zniszczony bunkier w celu odkrycia lekarstwa. Miejmy nadzieję, że zapewni przetrwanie ocalałym. Czy wystarczy nam czasu? Ostatni tryb to Pojedynek. „Bright Future” oferuje tu szybki wariant karciany dla dwóch graczy, w którym liczy się spryt i taktyka!

Gotowi by ocalić świat? Spora ilość elementów, trzy warianty i aż 12 specjalnych postaci do wyboru, daje niesamowitą regrywalność „Bright Future”. Jesteś fanem przygotówek? A może wolisz kooperacje? Gracie tylko we dwójkę? Sprawdź co oferuje posępna wizja Świetlanej Przyszłości już dziś! Tylko w bunkrze „Bright Future” masz szansę przetrwania!

Nagrody i wyróżnienia

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2015-09-16 14:43:42