Zgadnij  Co jest inaczej
Pudełko wymiary
9.5 x 12.5 x 2 cm
9.5 x 12.5 x 2 cm
Waga około
0.1 kg
Ocena
6.13
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
Radosław Kieraś
Kategorie
Gra karciana (Card Game)
Gra dla dzieci (Children's Game)
Pozycja na BGG
9679
Ocena na BGG
6.13/10 na 93 głosy
Nazwa oryginalna
Schau mal! Was ist anders?
Mechaniki
Rozpoznawanie schematów (Pattern Recognition)
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 4 lat
Liczba graczy
od 2 do 6 osób
Czas gry
od 10 do 15 min.
Rok premiery
2012
Rok wydania
2016
Autor
Haim Shafir
Pudełko zawiera
* 32 karty
* instrukcja

Opis

Patrz uważnie!

Szalona imprezowa gra karciana dla najmłodszych! Wydawnictwo G3, zaprasza do rozgrywki nawet czteroletnie dzieci. "Zgadnij! Co jest inaczej?" to nie tylko proste zasady i dobra zabawa. To także wysokiej jakości karty- które świetnie nadają sie do zabawy z graczami w wieku 4-6 lat! Gotowi na sprawdzian pamięci i koncentracji? Otóż start!


"Zgadnij! Co jest inaczej?" to zabawa dla 2 do 6 osób, w wieku co najmniej 4 lat. Całość rozgrywki powinna zająć mniej więcej 10 minut- więc nikt się nie znudzi! O co chodzi? W grze "Zgadnij! Co jest inaczej?" każdy z uczestników otrzymuje 5 kart. Tworzą one "rękę gracza". Na środku ustawiamy dwie/trzy karty początkowe i rozpoczynamy rozgrywkę. Najmłodszy uczestnik jest Pierwszym Graczem. Poleca wszystkim zamknąć oczy, natomiast sam, przekręca jedną z kart na środku na druga stronę (karty w "Zgadnij! Co jest inaczej?" są dwustronne. każda że stron różni się małym detalem). Teraz wszyscy otwierają oczy- pierwsza osoba, która wskaże szczegół, który się zmienił wygrywa rundę! W nagrodę może dołożyć jedną ze swoich kart do początkowej puli na środku. Celem zabawy jest pozbycie się swojej "ręki kart" wykładając ją na środek.

Proste? Bardzo proste i wciągające! Gra "Zgadnij! Co jest inaczej?" nie zajmuje dużo czasu, a pozwala młodym graczom rozwinąć w sobie umiejętność rozumienia podstawowych zasad gier, poprawia pamięć i koncentracje... a co najważniejsze- zajmuje mało miejsca! Grę można zabrać ze sobą wszędzie, grać w dużym gronie i zachęcać do zabawy zupełnych nowicjuszy! A Ty? Zgadniesz co jest inaczej?

Nagrody i wyróżnienia

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2016-05-31 16:21:00