Czarne historie - Głupia śmierć
Pudełko wymiary
10 x 14.5 x 3 cm
10 x 14.5 x 3 cm
Waga około
0.3 kg
Rekomendowane gry dla Ciebie
Producent
G3
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 14 lat
Liczba graczy
od 2 do 15 osób
Czas gry
od 40 do 50 min.
Edycja
1
Rok premiery
2011
Rok wydania
2011
Autor
Holger Bösch, Corinna Harder, Jens Schumacher
Pudełko zawiera
*50 kart
*instrukcja
Jest to samodzielna gra do serii Czarne historie

Opis

Głupia Śmierć :-)

Zmieniamy konwencję? Nie! To wciąż ta sama gra „Czarne Historie” z tą różnicą, że tym razem tragiczne wypadki i mroczne opowieści wynikają z niezmiennie olbrzymiej ludzkiej głupoty! „Czarne Historie- Głupia Śmierć” to 50 fatalnych przypadków śmierci w głupich okolicznościach czy dziwnych wybrykach wynikających tylko i wyłącznie z ignorancji i braku wyobraźni. Przyprawiające o dreszcze zagadki są tym bardziej makabryczne, gdyż każda historia z tego pudełeczka wydarzyła się naprawdę! W niezmienionej wersji zostały one przeniesione na karty „Czarnych Historii”.

„Czarne Historie- Głupia Śmierć” to te same proste zasady. Jedna osoba odczytuje uczestnikom tekst z karty, następnie zapoznaje się z rozwiązaniem. Gracze mają za zadanie, zadając pytania (na które Mistrz Tajemnicy odpowie tylko „tak” lub „nie”) dojść do pełnej wersji historii.

Zobacz do czego może doprowadzić brak instynktu samozachowawczego i wyobraźni w koszmarnych historiach, czarnych jak odmęty ludzkiej głupoty! „Czarne Historie- Głupia Śmierć” to zestaw kart do gry przygotowany specjalnie do umilania czasu na wycieczkach i imprezach- wytrzymałe karty i metalowe pudełko zapewniają idiotoodporność (…chociaż uparta głupota i tak pewnie znajdzie sposób )!

Nagrody i wyróżnienia

Pliki i strony związane z grą

Akcesoria do gry

Gry z serii

Cena gry

Zdjęcia gry z serwisu BoardGameGeek

Komentarze i opinie na temat gry

Data Publikacji 2011-10-19 21:43:51